Шаблоны Joomla здесь

Коробові Хутори

Коробови Хутори (Коробів Хутор, Коробки), або село Коропове та його околиці – це найпопулярніше місце для відпочинку у будь-який час. курорт знаходиться всього за 50 км від Харкова. Менш ніж година їзди на автомобілі. Річка Сіверський Донець створила унікальні ландшафти, які вже понад 100 років приваблюють сюди відпочиваючих, любителів відпочинку на природі, покатушок на човнах, велосипедах, піших туристів та просто тих, хто хоче відпочити від повсякденної метушні. Тут відзначають весілля та дні народження, проводять галасливі фестивалі та тихо відпочивають у сіни дерев, коли довкола +30.

Відпочинок у Коробових Хуторах – дуже популярний вид проведення часу для мешканців Харкова та області. Коробки – це те місце, де можна часто зустріти іноземних громадян, які також із задоволенням проводять час серед чарівної природи Національного природного парку «Гомільшанські ліси».

Коробовы Хутора

Коробови Хутора (Харків, Зміїв)

Більшість відпочиваючих віддає перевагу Коробовим хуторам не випадково. У великому місті безліч охочих виїхати на вихідні за місто, і частина з них обирає відпочинок у Харківській області у Коробових Хуторах. Хтось їде на день, інші – на вихідні, а вільніші – на тиждень, або навіть більше. Не менш популярними є Задонецьке та Коропове серед місцевих жителів – Зміїв, Слобожанське (Комсомольське) та інші.

На відпочинок у Коробові Хутори Харків та Зміїв їздять ще з радянських часів, коли тут почали з'являтися перші бази відпочинку та пансіонати. Сьогодні можна відчути свіжі тенденції у сфері відпочинку у харківському регіоні, насамперед у Коробових Хуторах.

Коробовы Хутора

Коробові Хутора карта та пам'ятки

В околицях курорту розташовані кілька історичних та природних пам'яток: Козача гора, Коропівське городище, Біле озеро, річка Сіверський Донець. Природні краси та славне історичне минуле нашого краю приваблюють сюди тисячі відпочиваючих та туристів, які можуть одночасно відпочивати на пляжі та гуляти туристичними стежками. Про те, на які пам'ятки Коробови Хутори екскурсії найцікавіші, ми розповімо в окремому розділі.

Щоб ви легше орієнтувалися на місцевості, знадобиться Коробові Хутора карта. На ній відображено бази відпочинку, готельні комплекси, місцеві визначні пам'ятки.

Back to Top