Шаблоны для Joomla 3 здесь

Бази відпочинку Коробові Хутори

Бази відпочинку Коробові хутори представлені у різних цінових категоріях – від бюджетних до преміальних. Вибір є всім. Більшість баз розташовуються безпосередньо на березі річки Сіверський Донець, або за 100-200 метрів від неї. Багато хто має власний упорядкований пляж, де можна купуватись, порибалити з берега, понтона чи човна, взяти напрокат човна чи катамарани для прогулянки. Окрім приватних чи орендованих пляжів, у селах Задонецьке та Коропове є громадські пляжі.

Зняти будинок Коробови Хутора

Зняти будиночок Коробови Хутора можна всього за кілька хвилин - достатньо зателефонувати на базу, що сподобалася, або в готель і забронювати будиночок або номер. Звертаємо вашу увагу на те, що в літню пору, на Новий Рік та Різдво, а також на інші великі свята, місць може не бути, тому, постарайтеся забронювати житло за кілька тижнів, або навіть місяців. Вартість відпочинку в Коробових Хуторах залежить від рівня бази відпочинку або готелю. Бюджетний варіант може коштувати 100-200 грн. з особи за добу (проживання без харчування), а комфортабельний «люкс» у престижному готельному комплексі коштуватиме 500-1000 грн. з особи на добу (або 1000-1500 грн. та більше за номер або окремий будиночок). Звичайно, рівень послуг та їх кількість безпосередньо залежить від категорії місця відпочинку.

Бази відпочинку Коробови Хутора – ціни та послуги

Розглянемо, які пропонують бази відпочинку Коробові Хутора ціни та послуги, що входять до базового пакету та додаткові. На всіх базах відпочинку та в готелях до базової вартості відпочинку входить проживання (з особи або за номер/будиночок), причому поселення відпочиваючих понад ліміт (наприклад, 3-я людина в 2-місний номер) оплачується додатково. Найчастіше в базову вартість входить користування пляжем (за наявності), басейном (за наявності), іноді можна безкоштовно розташовуватися в альтанках на території бази відпочинку. Майже скрізь у вартість входить Wi-Fi. Деякі комплекси включають у вартість проживання сніданок. А ось оренда човнів, велосипедів, квадроциклів, лиж, мангалів та іншого інвентарю скрізь за додаткову плату. Майже скрізь можна замовити харчування, іноді є можливість самостійного приготування. У ряді випадків можна замовити трансфер з Харкова на базу відпочинку (або готель) за окрему плату. 

Back to Top